Sposób na chuliganów

2
26.08.2009
 Plagą elblążan, mieszkających w sąsiedztwie lokali gastronomicznych, są pijacy i chuligani zanieczyszczający klatki schodowe, informował Dziennik Bałtycki z 26 sierpnia 1959 r.
 Ostatnio jeden z gości restauracji „Słowiańskiej” użył klatki schodowej domu przy ul. 1 Maja jako ubikacji. Miał jednak pecha, bowiem mieszkańcy tego domu zamknęli tego delikwenta na klatce schodowej i wezwali MO, która kazała mu usunąć ślady swojej bytności i następnie zabrała go na posterunek.
   Sposób nienajgorszy, lecz nie zawsze możliwy do przeprowadzenia i dlatego apelujemy ponownie do MO aby – szczególnie w późnych godzinach wieczornych – częściej odwiedzała rejony, w których znajdują się restauracje.
   
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

dzisiejsza policja moglaby czyscic buty milicji, i komu na tym zalezalo, by w polsce byl balagan ?
(2009.08.28)

info

0  
  0
MO-proszę wróć. Nastanie pokój i porządek. Ludziom będzie się żyło bezpiecznie.
michael (2009.08.29)

info

0  
  0