Ostatnio jeden z gości restauracji „Słowiańskiej” użył klatki schodowej domu przy ul. 1 Maja jako ubikacji. Miał jednak pecha, bowiem mieszkańcy tego domu zamknęli tego delikwenta na klatce schodowej i wezwali MO, która kazała mu usunąć ślady swojej bytności i następnie zabrała go na posterunek.
Sposób nienajgorszy, lecz nie zawsze możliwy do przeprowadzenia i dlatego apelujemy ponownie do MO aby – szczególnie w późnych godzinach wieczornych – częściej odwiedzała rejony, w których znajdują się restauracje.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter