W pierwszym półroczu wypito wódki o 5 tys. litrów mniej, aniżeli w analogicznym okresie roku ub. Więcej natomiast o 120 tys. litrów w stosunku do pierwszego półrocza roku ubiegłego wypito w Elblągu piwa. Należy podkreślić, że duże zasługi w walce z alkoholizmem na terenie miasta posiada przede wszystkim Towarzystwo Trzeźwości Transportowców, która wyróżnia się doskonale prowadzoną akcją propagandową popartą filmami, wystawami i pogadankami w różnych środowiskach miejskich.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter