Spadek spożycia alkoholu

9
08.09.2011
W roku bieżącym uwidocznił się w Elblągu dalszy spadek spożycia napojów alkoholowych - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 8 września 1961 roku.
W pierwszym półroczu wypito wódki o 5 tys. litrów mniej, aniżeli w analogicznym okresie roku ub. Więcej natomiast o 120 tys. litrów w stosunku do pierwszego półrocza roku ubiegłego wypito w Elblągu piwa. Należy podkreślić, że duże zasługi w walce z alkoholizmem na terenie miasta posiada przede wszystkim Towarzystwo Trzeźwości Transportowców, która wyróżnia się doskonale prowadzoną akcją propagandową popartą filmami, wystawami i pogadankami w różnych środowiskach miejskich.
   
(a)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jak można było do tego dopuścić ???
pijaczyna (2011.09.08)

info

0  
  0
Poncyljusz zdradza, kto był autorem nacisków: To m. in. prezydent Elbląga
z ostatniej chwili (2011.09.08)

info

0  
  0
Ten który urodził się prawie pięć lat po napisaniu tego artykułu?
(2011.09.08)

info

0  
  0
No niby ten z marsa czeciego.
(2011.09.08)

info

0  
  0
Niedobrze oj niedobrze a ja mam zamiar otworzyć sklep monopolowy czynny cała dobę.
dobry trunek (2011.09.08)

info

0  
  0
A na mojej dzielnicy chleją i będą chlać, żadne towarzystwo transportu nic tu nie poradzi, ,kierowcy również piją
pijący (2011.09.08)

info

0  
  0
nie tylko kierowcy ale i kominiarze, rolnicy, policjanci, wojskowi, itd
(2011.09.09)

info

0  
  0
Każdy abstynent to pijak i złodziej ! lub jakoś tak to leciało; )
(2011.09.15)

info

0  
  0
oooo wojo hleje że az
(2011.09.16)

info

0  
  0