Dodać należy, że uczestnicy tej wycieczki wezmą również udział w imprezie organizowanej przez odział PTTK dla uczczenia 21. rocznicy wyzwolenia Elbląga, która zakończona zostanie wspólnym ogniskiem.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter