Był swego czasu projekt, aby zlikwidować zupełnie frakcję autobusową, ale na tym ucierpieliby mieszkańcy miasta. Ostatnio realnych form nabiera inny wniosek: skrócić trasę linii autobusowej do placu Słowiańskiego, a dzięki temu zwiększyć częstotliwość wozów.
Projekt ten wydaje się słuszny, gdyż z placu Słowiańskiego jest możliwość dojazdu tramwajem wszędzie.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter