Słodyczy nie zabraknie

2
07.12.2009
 Przed zbliżającymi się świętami produkcja cukierków w elbląskiej Spółdzielni Inwalidów „Wolność” idzie „pełną parą”, informował Dziennik Bałtycki z 7 grudnia 1959 r.
 Poza zwykłym asortymentem, na warsztacie znajdują się obecnie cukierki specjalne tzw. choinkowe. Cukierki te wyróżniać się będą szczególnie barwnym opakowaniem. Pierwsze partie znajdą się już wkrótce w sprzedaży w elbląskich sklepach.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

gdzie ta Spółdzielnia gdzie te b. dobre cukierki. Teraz to produkują szajs
(2009.12.13)

info

0  
  0
To było dawno temu, teraz panuje szajs i tandeta.
Wk..ny (2009.12.13)

info

0  
  0