Słabe zaopatrzenie kiosków w Elblągu

2
13.01.2012
Kioski uliczne "Ruchu" w Elblągu to nie tylko gazety, ale także miejsce nabycia szeregu artykułów, zwłaszcza w czasie - przed otwarciem sklepów branżowych - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 13 stycznia 1962 roku.
Tymczasem wielu artykułów jest za mało, a zwłaszcza mydeł i proszków do prania. W kioskach w pobliżu szkół często brakuje zeszytów, ołówków, bloków rysunkowych i plasteliny.
   Osobnym rozdziałem są papierosy - stale brakuje Nys, Płaskich, a często Damskich i Stołecznych. Z innej dziedziny - brak ostatnio przydziałów antykoncepcyjnych. Chyba wystarczy - aby zastanowić się nad sprawą poprawy zaopatrzenia.
   
   
j.r.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

teraz prawie wszystkie są pozamykane!
EG (2012.01.13)

info

0  
  0
Teraz to chyba najlepiej ciągnące kioski są przy Płk. Dąbka, Okrzei oraz Nowowiejskiej.
(2012.01.13)

info

0  
  0