Dyrekcja MPK informuje, że w okresie tylko siedmiu dni złamano więcej resorów niż w ciągu 9 miesięcy. Trudno się dziwić, że komunikacja autobusowa w Elblągu nie funkcjonuje jak należy.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter