W sklepie tym położonym przy głównej ulicy kupić można było bogaty asortyment pierwszorzędnych słodyczy. Z chwilą otwarcia D/H „Delikatesy” przy ul. Hetmańskiej ze wspomnianego sklepu cukierniczego pozostał tylko szyld, natomiast na jego półkach obok resztek wedlowskich wyrobów znalazło się mydło, olej jadalny itp. Słowem wzorcowy sklep, cieszący się wielkim powodzeniem, zamieniono na przysłowiowy kramik według najlepszych wzorców gminno-spółdzielczych.
Nie przypuszczamy aby „Delikatesy” zagrażały temu sklepowi i dlatego prosimy MHD o przywrócenie sklepowi jego dawnego charakteru.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter