Sezon zielarski już rozpoczęto zbiorem żółtego kwiatu podbiału na wałach i nasypach kolejowych. Oddział w dużej mierze liczy na współpracę z młodzieżą szkolną, która miała poważny wkład w zbiorach ubiegłych lat. Trzeba dlatego zaapelować do nauczycieli, aby i w tym roku przygotowali uczniów do zbiorów zielarskich.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter