Samorząd hotelu

2
11.10.2005
Poważnie np. zaniedbane zostało w hotelu życie kulturalno-oświatowe, a i dotychczasowa praca stołówki wiele pozostawia do życzenia, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 11 października 1955 r.
Samorząd hotelu robotniczego „Zamechu” przy placu Słowiańskim jak dotychczas nie przejawia żadnej działalności. A tymczasem mieszkańcy hotelu mają wiele bolączek, do usuwania których powołany jest właśnie samorząd. Poważnie np. zaniedbane zostało w hotelu życie kulturalno-oświatowe, a i dotychczasowa praca stołówki wiele pozostawia do życzenia. W świetlicy hotelu brak jest gier towarzyskich, a na jednym stole zwolennicy tenisa stołowego także nie mogą grać, gdyż nie ma siatki i rakiet. Istniejąca biblioteka słabo jest zaopatrzona w książki, zaś w świetlicy brak jest jakichkolwiek czasopism. Zbliża się okres jesienno-zimowy i długie wieczory. Warto by już teraz pomyśleć o wznowieniu wyświetlania filmów, które kiedyś cieszyły się tu dużą frekwencją oraz o należytym zaopatrzeniu świetlicy w gry i gazety. Sprawą obudzenia ze snu samorządu hotelowego powinien zająć się zarząd zakładowy ZMP. Czekają na to wszyscy mieszkańcy hotelu.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

no proszę.. widać, że prośby o "ciekawe odczyty TWP i odwiedziny literatów Wybrzeża" nie odniosły skutku.. http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=9720
rwel (2005.10.11)

info

0  
  0
miła, zadbana, 20-letnia dziewczyna, pomysłowa i lubiaca sex zapewni Ci przerzycia o jakich nie śniłeś. Panowie od lat 30 zadzwoń a nie pożałujesz~!!! 140zł/h 450zł/noc Kom.: 511394783
MAGDA (2005.10.18)

info

0  
  0