Rozstrzygnięto sprawę finansów elbląskiej orkiestry
Swego czasu informowaliśmy czytelników o wyczerpaniu środków i wstrzymaniu w związku z tym finansowania Miejskiej Orkiestry Symfonicznej im. Feliksa Nowowiejskiego przez Prezydium MRN w Elblągu, informował Dziennik Bałtycki z 25 listopada 1958 r.