Jakby to było dobrze – wzdychają mieszkańcy Elbląga – gdyby w rozmównicy publicznej na poczcie urzędniczka posiadała do wymiany „stare” 50-groszówki, nadające się do automatu telefonicznego!
Wygoda byłaby duża, a wdzięczność obywateli, korzystających z automatu – jeszcze większa.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter