Mieszkańcy ulicy Kamiennej w Elblągu bardzo się ucieszyli, gdy wczesną wiosną przybyli do nich robotnicy z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, oznajmiając, że rozpoczną roboty przy zakładaniu sieci gazowej.
Ponieważ rury miały przebiegać wzdłuż chodnika, rozkopano go, w wyniku czego powstały rowy o głębokości 2 metrów. Rury założono i na tym skończyło się.
Robotnicy MPWK więcej nie pokazali się na ulicy Kamiennej mino że pozostawili rozkopane chodniki i porozrzucane krawężniki.
Co na to wydział Gospodarki Komunalnej Prezydium MRN?
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter