Rozkład sobie, autobusy sobie

4
15.02.2012
Przy elbląskim dworcu znajduje się postój autobusów. Na wywieszonej tablicy odczytać można rozkład jazdy. Ale tylko odczytać. Biada temu, kto rozkładowi zawierzy i przyjdzie na dworzec autobusowy o wyznaczonej godzinie - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 15 lutego 1962 roku.
Z uwagi na stan dróg i inne PKS-owi tylko znane przyczyny, skasowano większą część połączeń np. z Gdańskiem. O tym jednak, by zawiadomić podróżnych chyba zapomniano, gdyż nie śmiem posądzić kierownictwo PKS o złośliwość czy brak zainteresowania klientami. Ale i tak komentarze są różne, a żaden z nich nie przyczynia sławy naszej autobusowej komunikacji.
o.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Już przestańcie takimi bzdurami się zajmować, a zacznijcie coś bardziej pożytecznego artykułować.
(2012.02.15)

info

0  
  0
GRANDA http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/olsztyn/od-2013-roku-czynsz-wzrosnie-o-100-proc,1,5026926,region-wiadomosc.html
(2012.02.15)

info

0  
  0
zreszta jak wtedy i to teraz jest z komunikacja miejska. .. autobus lini nr 7 czekam od 09-50 autobus przyjezdza dopiero o 10-30.. .a na dodatek 2 w tym jednym pan z nr bocznego 085 to zamknal drzwi przed nosem wezcie zrobcie z tym pozadek. ..
dsd (2012.02.16)

info

0  
  0
Trzeba było mu paluszkiem pogrozić ti ti łobuzie jeden
(2012.02.16)

info

0  
  0