Między innymi Elbląska fabryka Urządzeń Kuziennych wykonała roczny plan towarowy w 101,2 proc., a plan produkcji eksportowej w 110 proc.
W związku z tym, pomiędzy pracowników zakładów rozdzielono w dniu 30 grudnia 1957 r. kwotę 94 tysięcy zł, przyznaną jako premię eksportową, oraz za wykonanie prototypów.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter