Roczny plan wykonany

02.01.2008
Szereg zakładów przemysłowych Elbląga zameldowało o wykonaniu rocznych planów produkcyjnych, informował Dziennik Bałtycki z 2 stycznia 1958 r.
Między innymi Elbląska fabryka Urządzeń Kuziennych wykonała roczny plan towarowy w 101,2 proc., a plan produkcji eksportowej w 110 proc. W związku z tym, pomiędzy pracowników zakładów rozdzielono w dniu 30 grudnia 1957 r. kwotę 94 tysięcy zł, przyznaną jako premię eksportową, oraz za wykonanie prototypów.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter