Przygotowania "Orbisu" do sezonu
Placówka elbląskiego Orbisu przygotowała się starannie do tegorocznego sezonu turystycznego, czego wyrazem może być wydanie informatora o planowanych wycieczkach turystyczno-krajoznawczych w 1962 r., uwzględniającego najbardziej atrakcyjne trasy wycieczkowe - czytamy w Głosie Elbląga z 23 maja 1962 roku.