W celu należytego przygotowania uroczystości powołany został w Elblągu Międzyzakładowy Komitet Obchodu Dnia Budowlanych, którego przewodniczącym został tow. Jan Kawko. Komitet organizacyjny prowadzi szeroką akcję czynów produkcyjnych z jednoczesnym uwzględnieniem prac zmierzających do poprawienia warunków socjalnych i podniesienia kultury w miejscu pracy. Uporządkowane zostaną place budów i zakładów. W czynie społecznym wykonane zostanie boisko szkolne dla Zasadniczej Szkoły Budowlanej przy ul. Mazurskiej. Z okazji Dnia Budowlanych zorganizowana też będzie uroczysta akademia z częścią artystyczną.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter