Dużo się pisze i mówi o parku Traugutta, że będzie dziełem młodzieży, że ładny itd. Ale gdyby matki z dziećmi chciały tu przyjść, to nie ma nawet ławek, aby spocząć.
W rezultacie dzieci bawią się na ulicach wśród błota i brudu.
Prezydium MRN już teraz powinno pomyśleć o ławkach i ustawić je, abyśmy, siedząc, mogli podziwiać rozbudowę parku. I to bez udziału zwierząt domowych, które stale „pasą się” na całym terenie przyszłego parku.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter