Prosimy o ławeczki

6
10.04.2006
Prezydium MRN już teraz powinno pomyśleć o ławkach w parku Traugutta i ustawić je, abyśmy, siedząc, mogli podziwiać rozbudowę parku, informował Dziennik Bałtycki z 10 kwietnia 1956 r.
Dużo się pisze i mówi o parku Traugutta, że będzie dziełem młodzieży, że ładny itd. Ale gdyby matki z dziećmi chciały tu przyjść, to nie ma nawet ławek, aby spocząć. W rezultacie dzieci bawią się na ulicach wśród błota i brudu. Prezydium MRN już teraz powinno pomyśleć o ławkach i ustawić je, abyśmy, siedząc, mogli podziwiać rozbudowę parku. I to bez udziału zwierząt domowych, które stale „pasą się” na całym terenie przyszłego parku.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

..abyśmy mogli podziwiać rozbudowę parku bez udziału zwierząt domowych.. niooo proszę, a myślałem że obsesyjniKrytykanciPsichKup to domena współczesnego, eko(ekstremalnie)logicznego społeczeństwaEl^_^
rwel (2006.04.10)

info

0  
  0
Szanowny "rwe'u" w tamtych czasach te pasące się zwierżeta domowe to nien były bynajmniej pieski i kotki
Karol (2006.04.10)

info

0  
  0
szanownyKarolu ~ dokładnie to samo chciałem napisać, ale przypomniałem sobie popularny ówczas zwrot: trzodaChlewna orazRogacizna..
rwel (2006.04.10)

info

0  
  0
Rwel nie załapał ;-)
aco (2006.04.11)

info

0  
  0
aco zaŁapał ;->
rwel (2006.04.11)

info

0  
  0
proszę wyznaczyc miejsca dla piesów i kotków to bede tam chodzic a nie tylko wymagac a tak na marginesie to na co idą pieniądze z podatku za zwierzęta
op (2006.04.11)

info

0  
  0