W tym roku renciści kolejowi, zgodnie z decyzja Ministerstwa Komunikacji, są od tych kłopotów wolni. Legitymacje będą ważne na rok 1961 bez przedłużania. Zarządzenie to nie dotyczy tylko dzieci rencistów oraz wdów i sierot po kolejarzach. Warto poinformować PKP zamierzają w przyszłym roku wprowadzić nowe legitymacje z ważnością na okres 6 lat.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter