Prolongowanie legitymacji rencistów

28.10.2011
Każdego roku powtarza się kłopot 22 tys. rencistów kolejowych oraz wdów po kolejarzach musiało prolongować ważność legitymacji, upoważniających do wszelkich świadczeń - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 28 października 1961 roku.
W tym roku renciści kolejowi, zgodnie z decyzja Ministerstwa Komunikacji, są od tych kłopotów wolni. Legitymacje będą ważne na rok 1961 bez przedłużania. Zarządzenie to nie dotyczy tylko dzieci rencistów oraz wdów i sierot po kolejarzach. Warto poinformować PKP zamierzają w przyszłym roku wprowadzić nowe legitymacje z ważnością na okres 6 lat.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter