Pożyteczna inicjatywa

1
22.04.2009
Wzajemne poznanie podtrzymujące przyjaźń. Tę słuszną zasadę coraz szerzej wcielają w życie elbląskie zakłady, przedsiębiorstwa i instytucje, organizując wycieczki do kluczowych zakładów przemysłowych Elbląga, informował Dziennik Bałtycki z 22 kwietnia 1959 r.
Ostatnio bawiła w „Zamachu” 16-osobowa grupa pracowników „Odzieżówki”. W ciągu dwugodzinnego pobytu uczestnicy wycieczki zwiedzili pod kierunkiem inż. Lechosława Rutkowiaka hale montażu turbin, produkcji okrętowej, odlewni i obróbki śrub okrętowych, zaznajamiając się ogólnie z charakterem produkcji. W najbliższym czasie podobne wycieczki do Zakładów Mechanicznych zapowiedziały Zakłady Napraw Maszyn Rolniczych i Zakłady im. Wielkiego Proletariatu.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

"bawiła". .. Chyba turbinowców- bo zapewne te szwaczki to kobiety. A potem zdobyte doświadczenie wykorzystano w produkcji kaftaników dziecięcych?
komo (2009.04.22)

info

0  
  0