Pożegnano absolwentów
Wyróżniającym się w nauce wręczano poza świadectwami szkolnymi nagrody książkowe - tak jak dziś (fot. rp)
Ponad 1300 uczniów szkół podstawowych, ogólnokształcących i zawodowych różnego typu zakończyło rok nauki 1958/59, otrzymując świadectwa i matury, informował Dziennik Bałtycki z 1 lipca 1959 r.