Poważna przestroga

1
07.10.2009
 Mieszkańcy Elbląga wstrząśnięci zostali ostatnio tragicznym wypadkiem, w którym życie straciło troje dzieci, informował Dziennik Bałtycki z 7 października 1959 r.
 Bawiły się one „jazdą” na żelaznej bramie ogrodzenia kasyna wojskowego przy ul. Saperów, w pewnym momencie słupek betonowy wraz z bramą runął, przygniatając dzieci.
   Pomijając samą lekkomyślność dzieci, stwierdzić trzeba zły stan słupków betonowych przy tej bramie.
   Wypadek jest poważnym ostrzeżeniem, że należy zbadać stan ogrodzenia i natychmiast je naprawić, aby zapobiec na przyszłość podobnej tragedii.
   
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Słupek, prawdopodobnie, był już wcześniej naruszony przez ówczesnych bywalców kasyna.
LW (2009.10.13)

info

0  
  0