Postulat mieszkańców ul. Morcinka
Mieszkańcy ulicy G. Morcinka w Elblągu za pośrednictwem naszej gazety zwracają się do Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych o ułożenie jezdni, naprawienie chodników na odcinku od ul. Ogrodowej do ulic Żeromskiego - czytamy w Głosie Elbląga z 25 października 1961 roku.