Podobały się zieleńce

01.07.2010
W Elblągu bawiła ostatnio przejazdem wycieczka Międzynarodowego Kongresu Ochrony Przyrody, reprezentująca przedstawicieli 22 państw - czytamy w Głosie Elbląga z 1 lipca 1960 roku.
Po zwiedzaniu Elbląga, Fromborka, Kadyn - 65 osobowa grupa dojechała do Gdańska.Szczególnie do gustu przypadły gościom malownicze tereny Wysoczyzny Elbląskiej, piękne wijące się serpentyny drogi okolic Kadyn i Łęcza. W Elblągu podobały się wycieczce piękne zieleńce, parki i skwery.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter