Po zwiedzaniu Elbląga, Fromborka, Kadyn - 65 osobowa grupa dojechała do Gdańska.Szczególnie do gustu przypadły gościom malownicze tereny Wysoczyzny Elbląskiej, piękne wijące się serpentyny drogi okolic Kadyn i Łęcza. W Elblągu podobały się wycieczce piękne zieleńce, parki i skwery.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter