O budowę tego mostu ubiegali się od dłuższego czasu rolnicy z Kępy Rybackiej, zobowiązali się też w czynie społecznym wykonać podjazdy z obu stron mostu. Prezydium dotrzymało swego przyrzeczenia, ale most pomimo wykończenia nie może być oddany do użytku: winę za to ponoszą rolnicy, którzy nie zrealizowali swojego zobowiązania. Podjazdy zostały wykonane dotychczas zaledwie w 40 procentach. Może więc ze zbliżającą się wiosną i mieszkańcy Kępy Rybackiej przypomną sobie o konieczności dokończenia robót, tak aby można było udostępnić most jak najśpieszniej do przejazdów.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter