Pod adresem Tęczy

3
29.05.2007
Drzwi toalety zarówno na parterze, jak i na piętrze, winny być zaopatrzone od wewnątrz w haczyki, informował Głos Elbląga z 29 maja 1957 r.
Przyjemnie jest zajść do elbląskiej „Tęczy” na „pół czarnej”, przeczytać gazetę, porozmawiać. Ale byłoby jeszcze przyjemniej, gdyby w tej kawiarni można było dostać jakiś naprawdę dobry napój chłodzący, który mógłby być dumą zakładu. Jakaś cytrynada, czy firmowa oranżada z lodem sączona przez słomkę na pewno będzie przyjęta z uznaniem przez bywalców. Napoje te nie muszą być gazowane. Odczuwa się również brak telefonu. Gdzie jak gdzie, ale w kawiarni winien być ogólnie dostępny telefon. Wreszcie ostatnia propozycja – drzwi toalety zarówno na parterze, jak i na piętrze, winny być zaopatrzone od wewnątrz w haczyki, ponadto oszklone drzwi do toalety na piętrze winny posiadać bardziej dyskretne firaneczki.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

cudny tekst - dina
(2007.05.29)

info

0  
  0
Ciastka były pyszne, z toalet nie korzystałam.Słodkie dzieciństwo...
marBino (2007.06.01)

info

0  
  0
Odczuwalny brak zdobyczy cywilizacji - to zapach tamtych czasów.
AborygenMiejscowy (2007.06.01)

info

0  
  0