Otóż wielu pracowników Prezydium MRN, po raz pierwszy raz w życiu, miało możliwość obejrzenia panoramy Elbląga z wysokiej wieży miejscowego gmachu prezydialnego. A stało się to dzięki wścibskości naszego fotoreportera, który uparł się, że zdjęcie do niedzielnego "Dziennika" musi zrobić z tej właśnie wieży.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter