Do przekroczenia powyższej sumy wpłaconej gotówką przez społeczeństwo Elbląga, przyczyniła się wpłata z podziału nadwyżki bilansowej spółdzielni „Plastyk” w Elblągu w kwocie 56,800 złotych
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter