Nie kwestionując potrzeby tych wydatków, usiłujemy jednak zastrzec się przed ich… pilnością. Wydaje się nam bowiem, iż sprawą bardziej naglącą niż budowa jeszcze jednej Sali gimnastycznej jest np. wybetonowanie basenu „Orła”, renowacja bieżni lekkoatletycznej na stadionie „Polonii” lub remont obiektu przy ul. Moniuszki. Jeśli zaś idzie o fontannę i świetlicę…
W kolejności elbląskich potrzeb są na pewno bardzo daleko od „czołówki „. Na specjalną premię też bezwzględnie nie zasługują. To fakt.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter