Da jej uruchomienie przez Powszechną Spółdzielnię Spożywców pierwszego w mieście sklepu samoobsługowego. Będzie to sklep spożywczy przy ul. Kościuszki. W początkowym okresie - obok samoobsługi - będzie w nim prowadzona sprzedaż tradycyjna artykułów niepaczkowanych. W nowej placówce handlowej, której otwarcie przewiduje się już w końcu bm., przeprowadzono odpowiednią modernizację, która objęła odnowienie wnętrza, skasowanie lad i wyposażenie w szafy chłodnicze.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter