Pierwsze święto metalowca w kombinacie

1
04.04.2014
W dniach 4 i 5 bm. w Zakładach Mechanicznych im. gen. K. Świerczewskiego w Elblągu, po raz pierwszy obchodzony będzie Dzień Metalowca - czytamy w Głosie Elbląga z 4 kwietnia 1964 roku.
Święto ustanowione jest decyzją CRZZ na wniosek organizacji terenowych Związku Zawodowego Metalowców.
   
   
(jk)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Nie wiedziałem, że gimbusy-metale mają nawet swój związek zawodowy. No, no, no.
pisman (2014.04.04)

info

1  
  0