Miło nam zakomunikować, przekazując informację kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Elblągu, p. Stanisława Macka, iż elblążanką urodzoną w tym mieście po wojnie, która jako pierwsza została szczęśliwą mamą, jest Alicja Leszczyńska, żona Ryszarda Leszczyńskiego - elektromechanika, rodem z Warszawy. Ich syn Adam przyszedł na świat 24 grudnia ubiegłego roku. Państwo Leszczyńscy mieszkają przy ul. Obrońców Pokoju.
Niespełna miesiąc później - 21 stycznia br. urodziła się Małgorzata Brzozowska - córka Danuty i Henryka, zamieszkałych przy ul. Jaśminowej, której mama również jest rodowitą elblążanką.
Trzecią w tej klasyfikacji najmłodszych obywateli Elbląga jest Mariola Sójka - córka Danuty i Kazimierza, zamieszkałych przy ul. Krakowskiej, urodzona 26 stycznia 1964 roku.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter