Zwrócono się więc z apelem o pomoc do wydziałów zdrowia innych miast.
W odpowiedzi na apel Elbląga przybyło już z różnych miast Polski 14 wykwalifikowanych pielęgniarek, które rozpoczęły pracę w szpitalu i ośrodkach zdrowia.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter