Piękny sztandar otrzymała młodzież ze szkoły im. A. Mickiewicza

05.05.2014
Piękny sztandar otrzymała młodzież ze szkoły im. A. Mickiewicza
Fot. Agnieszka Jasionowska.
W przeddzień święta 1 maja w Elblągu w szkole podstawowej nr 1, odbyła się miła uroczystość nadania szkole imienia Adama Mickiewicza oraz wręczenia sztandaru ufundowanego przez komitet rodzicielski i opiekuńczy - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 5 Maja 1964 roku.

   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter