Piękne zobowiązanie

08.01.2010
 Bardzo przyjemnie wkroczyli w nowy rok pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych w Elblągu, informował Głos Elbląga z 8 stycznia 1960 r.
 Pragnąc uczcić Tysiąclecie Państwa Polskiego, załoga przedsiębiorstwa zobowiązała się przekazywać 0,5 proc. poborów na budowę szkół Tysiąclecia. Opodatkowanie pracowników trwać będzie do 1965 roku.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter