Ponieważ ani Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych, ani też MPGK nr 1 (ZOM) nie kwapią się z oczyszczaniem ulic ze śniegu, prawdziwą perełką staje się budynek przy ul. Wspólnej 30, którego mieszkańcy oczyścili chodnik dosłownie do ostatniego płatka śniegu.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter