Perełka

1
31.01.2008
Od szeregu dni na ulicach Elbląga zdarzają się coraz częstsze i bardziej niebezpieczne upadki, spowodowane ślizgawicą, informował Dziennik Bałtycki z 31 stycznia 1958 r.
Ponieważ ani Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych, ani też MPGK nr 1 (ZOM) nie kwapią się z oczyszczaniem ulic ze śniegu, prawdziwą perełką staje się budynek przy ul. Wspólnej 30, którego mieszkańcy oczyścili chodnik dosłownie do ostatniego płatka śniegu.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Mieszkańcy tego domu to musiał być element reakcyjny, bo nie jest możliwe by mniejszość miała rację prawda ?
(2008.01.31)

info

0  
  0