Oto zobowiązanie naprawdę społeczne

1
07.11.2008
Załoga MPR-P w Elblągu, dla uczczenia 1000-lecia Państwa Polskiego, podjęła zobowiązania, zmierzające do dopomożenia przy budowie Domu Nauczyciela w Elblągu, informował Dziennik Bałtycki z 7 listopada 1958 r.
Między innymi cała załoga opodatkowała się dobrowolnie po 2 zł miesięcznie do końca br. Ponadto pracownicy MPR-P w czynie społecznym wydobędą 25 tys. sztuk cegły i przekażą je na budowę Domu Nauczyciela. Jednocześnie załoga MPR-P rzuciła wezwanie do podjęcia podobnych zobowiązań wszystkim pozostałym przedsiębiorstwom miejskim.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A pamieta ktos co to za firma to MPR-P i gdzie budowali ten Dom Nauczyciela ?
(#) (2008.11.12)

info

0  
  0