Między innymi cała załoga opodatkowała się dobrowolnie po 2 zł miesięcznie do końca br. Ponadto pracownicy MPR-P w czynie społecznym wydobędą 25 tys. sztuk cegły i przekażą je na budowę Domu Nauczyciela.
Jednocześnie załoga MPR-P rzuciła wezwanie do podjęcia podobnych zobowiązań wszystkim pozostałym przedsiębiorstwom miejskim.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter