Tudno jest im tylko zrozumieć dlaczego już we wczesnych i mrocznych jeszcze godzinnach rannych na niektórych ulicach wyłączane jest światło. Np. efektownie oświetlona noca ulica Mickiewicza już o godz. 6 rano jest "wygaszana", gdy tymczasem na innych ulicach lampy palą się nieraz do południa. Oszczędzajmy, ale logicznie.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter