Ostatnie śrubki

3
11.04.2011
Elbląskie Zakłady Urządzeń Technicznych zatrudniają ponad 1.500 pracowników, w tym kilkudziesięciu inżynierów - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 11 kwietnia 1961 roku.
Asortyment produkcji jest bardzo duży, m. in. zakłady produkują obrabiarki do obróbki plastycznej prasy od 100 do 400 ton nacisku, nożyce gilotynowe do cięcia blach od 4 mm do 32 mm, nożyce uniwersalne od 13 mm do 25 mm, młoty sprężarkowe i wiele innych urządzeń i maszyn, zarówno na rynek wewnętrzny jak i na eksport do 37 krajów (m.in. do Szwecji, Holandii, NRF, Anglii i ZSRR).
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

łezka sie w oku kreci jak sie czyta takie informacje i wcale nie chodzi o obecne w czasy socjalizmu. Dlaczego aktualnie nie mozna podac podobnych informacji do wiadomosci!
OszAsz (2011.04.11)

info

0  
  0
DOPUKI ci złodzie- e ze styropianów nie dorwali się do koryt to ELBLĄG tętnił życiem a ludzie żyli dostatnie
(2011.04.14)

info

0  
  0
w tej informacji są błędy produkowane gilotyny do cięcia to ng 8 i ng12 maksymalna grubość ciętych blach top od 1mm do 12mm. gilotyny te pracują dzisiaj w całej polsce tak jak pracują prasy, młoty i. t. p. były to urządzenia które najpierw powstały w prototypowni by później przejść do produkcji masowej. były wynalazkami inżynierów, techników e. z. u. t.
PRACOWNIK E.Z.U.T (2011.04.14)

info

0  
  0