Ośrodek campingowy "Zamechu" czeka na urlopowiczów

1
13.06.2011
Wobec utrzymującej się od kilku dni pięknej pogody tematem "numer jeden" staje się urlop - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 13 czerwca 1961 roku.
W roku bieżącym znaczna część pracowników "Zamechu" spędzi urlopy w zakładowym ośrodku campingowym w Krynicy Morskiej. Po przeprowadzeniu prac przygotowawczych, które objęły częściowe ogrodzenie terenu ośrodka, odmalowanie domków campingowych i uzupełnienie sprzętu, ośrodek gotów będzie na przyjęcie pierwszych urlopowiczów w dniu 15 bm. Ośrodek składa się z 33 domków 4-osobowych. Dzięki zorganizowaniu trzech turnusów 15-dniowych, w ciągu bieżącego sezonu spędzi w nim urlopy około 1000 osób. Pierwszy turnus rozpocznie się w dniu 16 bm.
   
(N)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A z kolei TRUSO mial swoi osrodek wczasowy na Mazurach w miejscowosci Rus, rowniez byly domki drewniane, wypozyczalnia kajakow, osrodek miescil sie nad sama woda, bylocos pieknego, kawiarenka z szafa grajaca, ,, ,, to byly piekne dni, tam wlasnie jest moje wies rodzinna.
kwiatuszek123 (2011.06.15)

info

0  
  0