Ogólnopolski wyścig kolarski

2
02.09.2011
W dniu 3 bm. rozegrany zostanie w Elblągu III Ogólnopolski uliczny wyścig kolarski — czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 2 września 1961 roku.
Trasa wyścigu w obwodzie zamkniętym biegnie ul. Grunwaldzką, Aleją Tysiąclecia i autostradą. Start o godz. 11 i meta wyścigu przy ul. Grunwaldzkiej obok ZUT. Dla licencji I dystansu wyścigu wynosi 100 km z 10 lotnymi finiszami. Udział w wyścigu wezmą kolarze Wybrzeża, Grudziądza, Olsztyna i Elbląga.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

no, pamiętam te czasy, moja babcia wygrała ten wyścig, a co najlepsze nie miała nóg!
(2011.09.02)

info

0  
  0
a bażantarni XC jak nie było tak nie ma. .. .
(2011.09.02)

info

0  
  0