Odzieżówka ma swój radiowęzeł

07.05.2008
Ciekawe pogadanki, wywiady, informacje, a przede wszystkim zakładowy koncert życzeń cieszą się już dużym powodzeniem wśród załogi, informował Głos Elbląga z 7 maja 1958 r.
Halo, halo! Tu mówi radio węzeł zakładowy… To wiele mówiące zdanie rozbrzmiewa od kilku tygodni na salach produkcyjnych Elbląskich Zakładów Przemysłu Odzieżowego. Ciekawe pogadanki, wywiady, informacje, a przede wszystkim zakładowy koncert życzeń cieszą się już dużym powodzeniem wśród załogi. Niemałą zasługę w tym ma społeczny komitet redakcyjny radiowęzła, w którym na wyróżnienie zasługują przede wszystkim Gorol, Ziółkowska, Wojtowicz, Służewski i inni. My ze swej strony życzymy powodzenia w pracy i jak największej ilości ładnych melodii.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter