Ofiarują oni elblążanom iście odpustową tandetę o wątpliwej wartości handlowej i zdecydowanie złym smaku.
Dziwi nas bardzo, że ten handel tandetą odbywa się pod okiem patrolujących ulice funkcjonariuszy MO.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter