Oddanie do użytku społeczeństwa części domu kultury

28.11.2012
W poniedziałek odbyło się uroczyste przekazanie części elbląskiego Domu Kultury, w którym znajdują się wypożyczalnia i czytelnia książek i czasopism (filia MBP), kawiarnia oraz sale klubowe: brydżowo-szachowa, telewizyjna oraz hala sportowa - czytamy w Głosie Elbląga z 28 listopada 1962 roku.
Na uroczystość przybyli: przedstawiciele KE PZPR, Prezydium MRN i PRN, działacze kulturalni oraz goście z Gdańska.
   
(spe)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter