Oddanie do użytku społeczeństwa części domu kultury
W poniedziałek odbyło się uroczyste przekazanie części elbląskiego Domu Kultury, w którym znajdują się wypożyczalnia i czytelnia książek i czasopism (filia MBP), kawiarnia oraz sale klubowe: brydżowo-szachowa, telewizyjna oraz hala sportowa - czytamy w Głosie Elbląga z 28 listopada 1962 roku.