O tytuł najlepszego kierowcy Elbląga

11.06.2010
Zawody o tytuł najlepszego kierowcy nie są imprezą nową w Elblągu - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 11 czerwca 1960 roku.
W ubiegłym roku walczyło o ten zaszczytny tytuł 42 kierowców. W bieżącym roku wpłynęło ogółem 56 zgłoszeń na 230 pojazdów mechanicznych produkcji krajowej, będących w ruchu na terenie miasta.
   W zawodach może wziąć udział każdy zawodowy kierowca, będący jednocześnie członkiem TTT. Kierowca, który po zgłoszeniu swojego udziału zostanie ukarany za przekroczenia przepisów ruchu i inne uchybienia, będzie automatycznie skreślony z listy. Zawody zostaną rozegrane w dwóch grupach: na samochodach ciężarowych i osobowych.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter