W najbliższym czasie miasto otrzyma dalsze samochody tego typu. W związku z koniecznością dokładnego zapoznania się zarówno z obsługą takiego samochodu jak i właściwą konserwacją, jeden z pracowników MPGK wysłany został na przeszkolenie do fabryki samochodów "Skoda" w Czechosłowacji.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter