Decyzja władz miejskich dom rozebrano po uprzednim przekwaterowaniu jego mieszkańców. Miasto zyskało przez to miły placyk-skwer na którym założono gazony i ustawiono ławki dla wypoczynku.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter