Do otwarcia punktu bibliotecznego przygotowuje się Węzino. W Próchniku punkt biblioteczny zamieniono na filię z własnym bogatym księgozbiorem. Powiat elbląski posiada więc już piętnaście bibliotek i czterdzieści punktów bibliotecznych. Skorzystało z nich w pierwszym półroczu br. 3.744 czytelników, co stanowi wzrost o 244 osoby. Dzięki zakupowi 1821 nowych książek aktualny stan księgozbioru bibliotek wynosi 61.500 tomów. Ponadto czytelnie w Zwierznie i Pogrodziu otrzymały telewizory.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter