Nowe ławki na pergoli

20.07.2009
 Ostatnio na pergoli, przylegającej do placu Jedności Narodu w Elblągu ukazały się nowe ławki, ustawione przez Zakład Zieleni Miejskiej, informował Głos Elbląga z 20 lipca 1959 r.
 Fakt ustawienia estetycznych ławek świadczy bardzo pochlebnie o działalności Zakładu Zieleni Miejskiej, który wykazuje bardzo wiele inicjatywy w porządkowaniu i zdobieniu miasta.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter