Nowe kino w Elblągu nazywa się „Meduza”

4
22.08.2007
Dzięki staraniom Komendy MO i Oddziału Kultury Prezydium MRN, mieszkańcy Elbląga otrzymali piąte z kolei kino, informował Dziennik Bałtycki z 22 sierpnia 1957 r.
Nosi ono nazwę "Meduza", mieści się na zapleczu komendy MO przy ul. Armii Czerwonej, posiada 190 miejsc i szerokotaśmową aparaturę. Seanse w "Meduzie" rozpoczynają się o godz. 17 i 19. Zmiana programu w każdy poniedziałek i czwartek. Ceny biletów: 3,60 i 2,70, ulgowe – 1,80 i 1,35. Przy kinie spółdzielnia im. Waryńskiego uruchomiła dobrze zaopatrzony bufet.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A klima była? hiehie
(2007.08.22)

info

0  
  0
>>Seanse w :Meduzie”
esteta-korektor (2007.08.22)

info

0  
  0
Ten bufet zwał się "Pod pałami".
drink (2007.08.24)

info

0  
  1
Oglądałem tam "Kolorowe pończochy". Cóż to był za film!
(2007.08.24)

info

0  
  0